Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań w Szczecinie to firma specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych i w udzielaniu pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach.

Wspieramy naszych klientów w dochodzeniu odszkodowań z tytułu szkód komunikacyjnych, szkód powstałych w pracy, w rolnictwie, na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Możesz na nas liczyć również w przypadku śmierci osoby bliskiej.

Nie satysfakcjonuje Cię wysokość odszkodowania zaoferowanego przez ubezpieczyciela? Samochód zastępczy, który Ci obiecano, nigdy do Ciebie nie dotarł? Ubezpieczyciel odmawia zapłaty za wynajęcie samochodu zastępczego? Skontaktuj się z nami, a my zadbamy, abyś otrzymał należne Ci odszkodowanie i zwrot kosztów za wynajem auta zastępczego z OC sprawcy wypadku.

Udzielamy wskazówek oraz pomocy prawnej w zakresie postępowania z zakładem ubezpieczeń. Możemy również wystąpić w Twoim imieniu do ubezpieczyciela ze stosownym roszczeniem. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Nasi specjaliści uzyskają odpowiednie ekspertyzy i kosztorysy sporządzone przez uprawnionych oraz niezależnych rzeczoznawców, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę.

Należne nam wynagrodzenie, stanowiące część Twojego odszkodowania, pobierane jest dopiero po pozytywnym zakończeniu sprawy oraz wypłacie przez ubezpieczyciela odpowiedniej wysokości odszkodowania, co może świadczyć o wysokiej jakości oraz staranności naszych działań.

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz pomocy?

Zgłoś sprawę!

contact_box_phone 535 926 926

contact_box_mail umów spotkanie