pomoc-w-odzyskaniu-odszkodowania-wypadekPomoc w odzyskaniu odszkodowania to usługa z której może skorzystać każda osoba, która została poszkodowana w wypadku. Warto sprawdzić jakie należą się świadczenia po przebytym wypadku. Może to być np. odszkodowanie, zadośćuczynienie lub renta. Nie każdy jednak wie czy może ubiegać się o którąkolwiek z tych rzeczy. Dlatego warto skontaktować się z Zachodniopomorskim Centrum Odszkodowań. Jeśli skontaktujesz się z nami, to pomożemy w każdej z tych spraw.

Odszkodowanie powypadkowe

Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań zajmuje się dochodzeniem odszkodowań czyli pomaganiem w uzyskiwaniu odszkodowania z tytułu poniesionych szkód. Firma wspiera poszkodowane osoby oraz rodziny osób, które zmarły w wyniku wypadku. Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań oferuje pomoc w odzyskaniu odszkodowania powypadkowego, komunikacyjnego oraz wypadków w rolnictwie i wielu innych.

Firma udziela porad, jak uzyskać rekompensatę nie tylko za poniesione szkody materialne i psychiczne, ale również za utracone zarobki. Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań przygotowuje stosowaną dokumentację oraz reprezentuje swoich Klientów przed ubezpieczycielem, pracodawcą lub zarządcą dróg. Firma ze Szczecina świadczy pomoc w uzyskaniu odszkodowania oraz udziela stosowanych porad prawnych, jeśli zajdzie taka potrzeba.

ZCO działa w oparciu o aktualne przepisy prawa, szanując przy tym tajemnice zawodowe. ZCO gwarantuje poufność danych, które są przekazywane przez klientów. Wszystko to odbywa się przy współpracy z prawnikami, rzeczoznawcami oraz specjalistami w zakresie innych dziedzin, których wiedza jest niezbędna do udzielania pomocy w uzyskiwaniu odszkodowania. Wynagrodzenie pobierane jest w przypadku uzyskania rekompensaty przez klientów. Doradztwo świadczone jest na terenie całej Polski, głównie w Szczecinie. ZCO udziela konsultacji telefonicznych oraz bezpośrednio w biurze w Szczecinie. ZCO udziela wsparcia klientom ze wszystkich regionów Polski.

Zakres usług

Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań świadczy porady i pomoc w uzyskaniu odszkodowania dla osób po wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach w rolnictwie, utraceniu dochodów, potknięciach/poślizgnięciach oraz śmierci osoby bliskiej.

Jak działamy?

Wszystkie działania firmy odnoszące się do pomocy w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego są zgodne z obowiązującymi przepisami. Poszkodowani otrzymują wsparcie i udzielane są im wszelkie porady i informacje. ZCO pomaga również w uzyskaniu dodatkowych świadczeń np. rehabilitacji oraz zwrotu kosztów leczenia.