Darmowe auto zastępcze z OC sprawcy wypadku – najważniejsze informacje:

Bezgotówkowy wynajem auta zastępczego

Samochód zastępczy w wielu przypadkach jest nieocenionym ratunkiem. Jeśli zostałeś bez środka transportu, ponieważ Twój samochód został uszkodzony nie z Twojej winy podczas kolizji, zgłoś się do nas – oferujemy bezgotówkowy wynajem auta zastępczego, który pokrywany jest z OC sprawcy. A podczas gdy Ty spokojnie użytkujesz samochód zastępczy, my zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem odszkodowania.

Korzystne warunki

Wiek uszkodzonego pojazdu oraz cel jego użytkowania nie ma żadnego znaczenia. Otrzymujesz pojazd do dnia wypłaty odszkodowania. Nie musisz wpłacać kaucji gwarancyjnej. Nie ponosisz również dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego. Samochód może być użytkowany przez nieograniczoną liczbę użytkowników podczas trwania najmu. Nasza wypożyczalnia samochodów gwarantuje wysoką jakość usług i bezgotówkowy wynajem.

Duży wybór samochodów zastępczych

Do dyspozycji masz szeroką gamę bogato wyposażonych samochodów zastępczych, które zapewnią bezpieczną i komfortową jazdę. Samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance. Nie musisz się martwić limitem kilometrów.

W swojej ofercie posiadamy samochody zastępcze przystosowane do nauki jazdy (zastępcza elka), pojazdy specjalistyczne przystosowane do przewozu niepełnosprawnych, samochody dostawcze oraz luksusowe samochody osobowe.
W celu rezerwacji prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.

Wybierz usługę:

Numer szkody:

Termin którym jesteś zainteresowany:

od:

do:

Imię i nazwisko *:

Adres e-mail *:

Numer telefonu *:

Treść wiadomości *:

Napisz do nas lub zadzwoń, poradzimy Ci w kwestiach prawnych oraz zaproponujemy darmowe auto zastępcze dostosowane do Twoich oczekiwań.

Potrzebujesz pomocy?

Zgłoś sprawę!

contact_box_phone 535 926 926

contact_box_mail umów spotkanie